Ogólny organiczny Słodzik może zwiększyć poziom arsenu w żywności

Organiczny ryż brązowy syrop, popularny słodzik w ekologiczne i Ogólny organiczny Słodzik może zwiększyć poziom arsenu w żywnościbezglutenowe produkty, w tym niektóre formuły, wykonane dla małych dzieci-to źródło toksyn, arsenu, nowy badanie pokazuje.

Eksperci twierdzą, że regularne spożywanie produktów, które używają organiczny syrop z brązowego ryżu jako główny składnik może narazić osobę więcej arsenu, niż rząd dopuszcza w wodzie pitnej, co zwiększa ryzyko raka i chorób serca. U dzieci, przewlekłe narażenie na arsen był związany z niższych wskaźników inteligencji i biedniejsi inteligentne funkcje.

“Ten, wydawałoby się, dość przekonujące dowody” – mówi Ana Navas-Acien, doktor nauk medycznych, docent katedry higieny środowiska nauki i epidemiologii w szkole zdrowia publicznego Bloomberg uniwersytetu Johna Hopkinsa w Baltimore, w stanie Maryland.

“Ja osobiście nie kupię formuła z brązowego ryżu” – mówi Navas-Acien, kto studiuje skutki narażenia na arsen. Ona nie uczestniczy w bieżących badań.

Producenci twierdzą, że ich produkty są bezpieczne.

Wyrobów ryżem na radarze FDA

To nie pierwszy raz, arsenu w ryżu-podstawie żywności dla niemowląt i małych dzieci. W zeszłym roku, naukowcy w Szwecji poinformował, że stwierdzono podwyższony poziom arsenu i innych metali ciężkich w zboża ryż, który rodzice często używają, aby zapewnić przejście dziecka na stały pokarm.

Ponieważ niemowlęta i małe dzieci mają mniejszy rozmiar niż dorośli, dostają więcej ekspozycji (na podstawie masy ciała) arsenu z tej porcji żywności, niż dorosły. I ich rozwój narządów mogą być szczególnie wrażliwe na oddziaływania środowiska.

Organy regulacyjne w Europie i wielkiej Brytanii w środku wyznacza nowe granice dla arsenu w produktach spożywczych, zwłaszcza produkty dla małych dzieci.

W stanach ZJEDNOCZONYCH, nie ma ustalonych norm arszenik w jedzenie. To się robi dla ważenia limit dla arsenu w sok po ostatnich testów pojawił się wysoki poziom w niektórych marek soku jabłkowego.

FDA mówi ryżowych produktów na radar. Agencja potwierdza, że ostatnio testowanych produktów ryż dla arsenu. Wyniki tych badań są w toku.

Naukowcy mówią, że są zadowoleni, że FDA jest zintensyfikowanie kontroli arsenu w produktach spożywczych.

“Musimy podnieść dyskusję o tym, potrzebne są zasady i wytyczne dla arsenu w żywności” – mówi badacz Brian Jackson, doktor nauk medycznych, dyrektor metali śladowych w Dartmouth college w hanover, N. H. “I na bazie ryżu produkty będą pierwsze produkty, które musimy zobaczyć, myślę.”

Nie zgadzają się, że ich produkcja powinna być zaznaczona.

“STANY zjednoczone ryżu i ryżu produkty są bezpieczne do spożycia” – mówi Stacy Fitzgerald-sklepienie, przedstawiciel Rosyjskiej USA ryżu. “Podczas omawiania zawartości arsenu w żywności, ważne jest, aby dokonać rozróżnienia między organicznymi i nieorganicznymi związkami arsenu,” mówi .

“Duża część arsenu w ryżu-jest to organiczny arsen, łagodne rodzaju i USA Rice przemysł działa z regulatorami USA, jak patrzą na ten problem” – mówi.

“Nie było udokumentowany przypadek, gdy odbiór ryżu i ryżu produktów doprowadziło do problemów zdrowia człowieka i USA ryżowej branży dąży do utrzymania bezpieczeństwa USA ryżu i produktów z ryżu” – czytamy w oświadczeniu.

Arsenu w produktach spożywczych, wykonanych z syropem z brązowego ryżuArsenu w produktach spożywczych, wykonanych z syropem z brązowego ryżu

W badaniu opublikowanym w czasopiśmie environmental health perspektywach, oficery śledczy analizowali poziom arsenu w 17 różnych marek wzór opracowany dla niemowląt i małych dzieci.

Są też testowane 29 batony energetyczne i trzy żele energetyczne, przenośne źródła łatwo przyswajalnych węglowodanów często korzystają sportowcy na wytrzymałość.

I sprawdzili trzy organiczne ryż brązowy syrop, który jest sprzedawany w zwykłych punktach w niektórych supermarketach. Niektórzy ludzie używają syrop ryżowy jako alternatywa dla cukru lub syropu kukurydzianego w wypieki i napoje.

Produkty, które nie są wymienione ryżu lub syropu ryżowego jako głównych składników były nisko w arsen.

Ale syropu ryżowego siebie, i produkty, które są wymienione syropu ryżowego lub ryżu jako jeden z pierwszych pięciu składników, wszyscy mieli wysoki poziom arsenu.

Duża część arsenu odkryte w barach i energetyczne żele był nieorganicznego arsenu, który jest uważany za najbardziej toksyczny.

Jeszcze, co może być nie tak w odniesieniu do tego, jak twierdzą eksperci, do żywności, które są spożywane tylko od czasu do czasu. Ciało zazwyczaj mogą usunąć jeden mały dawki arsenu w ciągu kilku dni.

Ale do żywności, niebezpieczeństwo wzrasta.

Arsen w żywieniu dzieci

Dwa rodzaje organiczna formuła wymienionych ryż brązowy syrop jako pierwszy składnik, na przykład, poziom arsenu, które zostały w dwa do pięciu razy wyższa niż limit jest dozwolone w wodzie pitnej.

“Dziecięca formuła naprawdę martwi, o,” mówi Michael Bloom, cms, asystent profesora w dziale environmental uniwersytetu w Albany, uniwersytecie stanu Nowy Jork, w Rensselaer.

“Te dzieci, które są karmione mieszanką prawie wyłącznie otrzymują bardzo wysoką względną dawki arsenu z tych źródeł” – mówi Bloom, która bada skutki działania arsenu, ale nie był zaangażowany w badania.

W trzech z próbek, duża część arsenu, które stwierdzono chorób organicznych, które, jak wierzono, być mniej szkodliwe, niż nieorganiczny arsen.

Ale eksperci uważają, że nowe dane świadczą o tym, że widok organicznych arsenu podniósł w badaniu, DMA, nie bez ryzyka.

“Dostępne dane świadczą o tym, że jest zbyt toksyczny” – mówi Navas-Acien.

Poziom arsenu odkryte w Formule nadal zbyt niska, aby spowodować natychmiastową choroba.

Ale w dłuższej perspektywie, badania wykazały, że małe dzieci są narażone na umiarkowane poziomy arsenu, ponad 50 mikrogramów na litr, jest bardziej prawdopodobne, mają niższy poziom inteligencji i spadek funkcji mózgu w porównaniu z dziećmi picia wody z zawartością arsenu poniżej 5,5 mikrogramów na litr.

Dla porównania, trzy przykładowe formuła z syropem z brązowego ryżu w badanie było około 30 mikrogramów arsenu na litr. Czwarty próbka była prawie 60 mikrogramów arsenu na litr.

EPA mówi, że woda nie powinna zawierać więcej niż 10 mikrogramów na litr.

Jak Dostaje Arsenu W RyżuJak Dostaje Arsenu W Ryżu

Arsen jest bezbarwny, nic substancja, która naturalnie występują w środowisku. Jest również stosowany jako nawóz i środek konserwujący drewno. Uderzając w ziemię, ona może utrzymywać się latami. Łatwo rozpuszcza się w wodzie.

Według poprzedniego wywiad z  John M. Duxbury, k. m. n., profesor i międzynarodowe rolnictwo w Cornell university w Ithaca, Nowy Jork, ryż są szczególnie wrażliwe na zanieczyszczenia arszenikiem, bo on rośnie w wodzie.

Dlatego, że arszenik jest przechowywany w ciemnych zewnętrzne warstwy ziarna ryżu, nazywa się płód, brązowy ryż zawiera wysokich poziomy arsenu, niż ryż biały.

Długotrwałe narażenie na arsen, zwykle z picia wody ze studni, był powiązany z rakiem pęcherza moczowego, wątroby, nerek, skóry, prostaty i płuc. Ostatnie badania również związana jest przewlekłe narażenie na arsen do zwiększenia ryzyka rozwoju choroby serca. Jackson mówi, że potrzebne są dalsze badania, aby zrozumieć, jak arsenu w produktach spożywczych, może przyczynić się do rozwoju tych zagrożeń dla zdrowia.

Dla niemowląt, arsen i jeszcze jeden powód, dlaczego mleko matki może być najlepszym rozwiązaniem dla zdrowia.

“Mleko matki ma bardzo mało arsenu w nim, nawet jeśli matka jest narażony dużo arsenu. To nie jest podróż w piersi”, – powiedział Bloom.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *