Chcesz schudnąć? Spróbować Praca Zespołowa

Utrata masy ciała może wpływać na wejście w drużynę.Chcesz schudnąć? Spróbować Praca Zespołowa

Nowy badanie pokazuje, że ludzie, którzy przelali co najmniej 5% ich początkowej masy ciała podczas konkursu utrata masy ciała, najprawdopodobniej, będą w jednej drużynie. Ci, którzy mówią, że ich koledzy z drużyny odegrały dużą rolę w ich utrata masy ciała byli prawdopodobni stracić znaczną ilość masy.

Wyniki pojawiają się w otyłości.

Pokazuje, w jak największym przegranym częste drużyny-rodziny lub pary na podstawie konkursów, że siła wzajemnego oddziaływania, jeśli chodzi o utratę wagi.

“Ludzie wokół nas mają wpływ na nasze zachowanie, zdrowie” – mówi badacz, Trisha Leahy, doktor nauk medycznych. Ona z kontroli szpitala Miriam waga i centrum badań cukrzycy i jest asystent profesora psychiatria i ludzkie zachowanie w Alpert szkołą medyczną Brown university w Providence, Rhode Island

To prawda, dla zdrowego i niezdrowego zachowania. “To może być bardzo przydatne, jeśli dużo znajomych, co wybrać, aby schudnąć zrobić zdrowy wybór żywności razem i się tłumaczyć przed sobą w tym wyborze” – mówi.

Członkowie zespołu mogą motywowania siebie, aby utrzymać kurs. “Jeśli ktoś robi naprawdę dobrze, może to mieć wpływ na całą grupę” – powiedział Leahy.

Wnioski oparte na wynikach formy 2009 roku Island kampanii, 12-tygodniowy stanu, online utrata wagi konkurencji. Uczestnicy rywalizowali z innymi zespołami w celu utraty masy ciała, aktywności fizycznej i ilość przebytych kroków. Utrata masy ciała ręka włączonymi 3,330 nadwagę lub pełnych ludzi na polecenia 987. Drużyny prowadzone od pięciu do 11 osób.

Dwóch z współautorów badania, Rajiv Kumar, MD i Brad M. Weinberg, doktor nauk medycznych, są założycieli ShapeUp, Inc.

Nie ‘ja’ w zespoleNie 'ja' w zespole

Ludzie, którzy stracili co najmniej 5% ich masy ciała, co stanowi kwotę, którą zakłada się istotne w poprawie zdrowia, zazwyczaj na tych samych poleceń. Ci, którzy podkreślają wysoki poziom społecznego wpływu na swoich kolegów z drużyny zwiększyli swoje szanse na znaczną utratę masy ciała o 20%.

“To jest naprawdę wystarczająco silne” – powiedział Leahy. “Byliśmy zaskoczeni wielkością efekt”.

Kapitanowie drużyn stracili na wadze więcej niż członkowie zespołu. To może być dlatego, że byli bardziej zmotywowani i zaangażowani w konkursie.

Kevin Sloan pełniący obowiązki dyrektora psychologię w centrum kontroli wagi Beaumont w Royal Oak w stanie Michigan. Wnioski lustro, co widzi w swojej praktyce. “Widzimy, że kiedy pary zaczynają ich utrata wagi podróż razem, starają się zrobić lepiej. Mam wielkie zaufanie do koncepcji kolego” – mówi.

Nie wszystkich w zespole. “Ważne jest, aby zrobić samoocenę przed podpisaniem, ale to dobre podejście dla osób, stolarzy i zrobić o wiele lepiej w składzie grupy” – mówi.

Utrata Masy Ciała Jest ZarazliwyUtrata Masy Ciała Jest Zarazliwy

“Ludzie robią lepiej w grupie z powodu presji ze strony rówieśników” – mówi Louis Aronne, doktor nauk medycznych, założyciel i dyrektor kompleksowego programu kontroli wagi w New York-Presbyterian szpitalu/Weill Cornell centrum medyczne.

I “wirtualne” odchudzania też. Grupy mogą się ze sobą przez internet. “Wsparcie społeczne pomaga ludziom zrobić lepiej, i istnieje wiele sposobów, aby to zrobić,” mówi Aronne.

Jednak dynamika grupy może mieć nieprzyjemne konsekwencje. “Gdy ktoś nie jest bardzo dobra, czasami, że człowiek dostaje wyciągnął razem, czasem nie” – mówi.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *